» » Студенти ТНЕУ відвідали завод компанії Вікнар’off

Студенти ТНЕУ відвідали завод компанії Вікнар’off

Дата: 25-09-2015, 15:11 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

24 вересня 2015 року студенти фахового спрямування фінанси, факультету фінансів ТНЕУ, разом із наставниками академічних груп, доцентами кафедри фінансів ім. С.І. Юрія (Карпишин Н. І, Сидор, І П., Квасниця О. В., Машко А. І.), побували на екскурсіїв компанії Viknar’off™, котра є вітчизняним виробником металопластикових конструкцій. Студенти ознайомилися з організаційною структурою, напрямками розвитку підприємства, роботою бухгалтерії, фінансового відділу та відділу збуту підприємства. Майбутні фінансисти змогли пересвідчитися, що за умови реалізації виваженої фінансової політики на підприємстві та гнучкої інвестиційної її складової можна досягати бажаного результату в сучасних умовах.

Зі свого боку,керівник компанії Володимир Бліхар, запросив студентів до плідної співпраці у майбутньому, зауваживши, що його підприємство потребує фахових випускників ТНЕУ, котрі зможуть допомогти вийти компаній на якісно новий рівень розвитку.