» » Семінар та Конкурс на кращі бізнес-проекти

Семінар та Конкурс на кращі бізнес-проекти

Дата: 28-09-2015, 17:52 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У жовтні 2015 року Тернопільський міський центр зайнятості разом з представниками Західно-українського ресурсного центру (м. Львів) планує провести семінар та Конкурс на кращі бізнес-проекти для тимчасово переміщених осіб (ТПО) м. Тернополя. ТОГО «Гуртом!» має на меті залучити до цього Конкурсу студентів – ТПО міста.

Запрошуємо студентів долучитися до участь у конкурсі. Консультаційну допомогу в написанні проектів нададуть експерти ТОГО «Гуртом!».

Повідомляємо, що упродовж 2012-2015 рр. ТОГО «Гуртом!» у рамках громадської ініціативи «Громада і місто» реалізовує соціально важливі проекти спільно з факультетами і кафедрами ТНЕУ.  Також бере активну участь в організації допомоги біженцям та тимчасово переміщеним особам з зони АТО в м. Тернополі.