» » Студент ФАЕМ отримав приз суддівських симпатій на «Agro IT Booster Hackathon»

Студент ФАЕМ отримав приз суддівських симпатій на «Agro IT Booster Hackathon»

Дата: 29-09-2015, 11:56 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Колектив факультету аграрної економіки та менеджменту щиро вітає студента другого курсу групи МПЗ-21 Ролдича Андрія, який взяв участь у Всеукраїнському хакатоні аграрних інновацій «Agro IT Booster Hackathon». Талановитий юнак разом із командою «GO» презентували власний проект «AgroGO».

Незважаючи на те, що для створення проекту було відведено лише три конкурсних дні молоді люди проявити хист і вміння, креативність і завзятість, що допомогло показати хороший результат.

Учасники команди «GO» розробили інноваційне рішення щодо автоматизації та удосконалення електронного обліку будь-якого середнього господарства, що майже унеможливлювало б крадіжки. Компетентне журі відзначило команду призом суддівських симпатій «Підводний човен» відомого українського скульптора Сергія Кузнєцова.

Варто зазначити, що конкурсанти посіли 4 місце у загальнокомандному заліку, а також отримали пропозицію подальшої співпраці з «Startup інкубатора Evolution» для роботи над прототипом.

Вітаємо Андрія з досягненням і бажаємо нових творчих пошуків, наснаги та натхнення для майбутніх перемог!

[media=https://youtu.be/NoEkuCsnBVc]