Запрошуємо на День відкритих дверей факультету банківського бізнесу!
Дата: 2-11-2015, 12:13 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю
![](/uploads/posts/2015-11/thumbs/1446459201_fbb.jpg)
Завітайте до нас на День відкритих дверей і Ви матимете можливість почути найактуальнішу інформацію з перших вуст, задати будь-які запитання адміністрації факультету, працівникам відділу прийому абітурієнтів, Вашому майбутньому декану та поспілкуватися у дружній атмосфері із завідувачами кафедр, викладачами та студентами!