До уваги працівників ТНЕУ!
Дата: 29-09-2011, 16:28 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю
![](http://wunu.edu.ua/uploads/posts/2011-10/thumbs/1318339789_p20110929125220-teatr.jpg)
Протягом 02 жовтня (неділя) та 05 жовтня (середа) 2011 року в Тернопільському академічному обласному українському драматичному театрі імені Тараса Шевченка відбудеться прем’ єра вистави « Господиня заїзду» .
За квитками звертатися до голів профбюро факультетів, підрозділів.
Приємного Вам перегляду!