«Подаруй радість»
Дата: 16-11-2015, 11:01 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю
![](/uploads/posts/2015-11/thumbs/1447664454_xmexsv94jca.jpg)
16 листопада 2015 року розпочато збір іграшок та необхідних матеріалів для проведення майстер-класів (виготовлення ляльки-мотанки, листівок, новорічних іграшок та прикрас). Запрошуємо усіх активних, креативних, готових підтримати потребуючих діток у Первинну профспілкову організацію студентів ТНЕУ, щоб долучитися до спільної акції.