» » Інтелектуальна гра на факультеті обліку і аудиту

Інтелектуальна гра на факультеті обліку і аудиту

Дата: 16-11-2015, 12:18 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно у читальному залі бібліотеки ТНЕУ з ініціативи студентів факультету обліку і аудиту відбулась інтелектуальна гра «Брейн-ринг», у якій взяли участь 3 команди – представники кожної кафедри. Участь у грі брали і студенти і викладачі. Гравці продемонстрували свої інтелектуальні здібності, креативність та логічне мислення.

Між собою змагалися команди: «Тризуб» – команда кафедри у виробничій сфері та сфері послуг, «Актив» – кафедра у виробничій сфері, «Міша і компанія» – кафедра аудиту, ревізії та аналізу. Справедливе журі, на чолі із деканом факультету Панасюк Валентиною Миколаївною, оцінювало результати гри та визначило переможця. Перемогу здобула кафедра аудиту, ревізії та аналізу.

Загалом гра була захоплюючою, жвавою, цікавою і дискусійною.Кожна команда гідно представила свою кафедру. На завершення учасники отримали смачні призи, а переможці ще й перехідний кубок.