Тренінг «Управління змінами в організації»
Дата: 23-11-2015, 16:37 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю
![](/uploads/posts/2015-11/thumbs/1448289379_2.jpg)
Зустріч відбулася у рамках «Розроблення проекту забезпечення відокремлення та незалежності діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами та з постачання електричної енергії за регульованим тарифом» (керівник проекту – проректор з науково-педагогічної роботи ТНЕУ, доктор економічних наук, професор Василь Ярославович Брич).
Учасники заходу, ведучи жвавий діалог, обмінювалися досвідом, а також поглибили управлінські знання за спеціально підготовленими бізнес-тренером тематичними блоками: «Емоційна компетентність у бізнесі», «Лідери – агенти змін», «Стратегії і стилі навчання», «Ефективна комунікація з підлеглими».
Робота учасників зустрічі була плідною. Сподіваємося, що співпраця науковців ТНЕУ з ПАТ «Хмельницькобленерго» буде ефективною та довготривалою.
![](/uploads/posts/2015-11/thumbs/1448289382_1.jpg)