» » Студенти факультету банківського бізнесу відвідали Тернопільський драмтеатр

Студенти факультету банківського бізнесу відвідали Тернопільський драмтеатр

Дата: 24-11-2015, 16:06 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Дев’ятнадцятого листопада 2015 року студенти факультету банківського бізнесу ТНЕУ разом із доцентами Балянт Ганною Романівною , Сас Богданою Богданівною та Чайковським Ярославом Івановичом відвідали Тернопільський академічний обласний український драматичний театр імені Т. Г. Шевченка.

Студенти переглянули п’єсу Рея Куні «Медовий місяць на всі сто» («Нічні дебати, або аут в готелі») – типова смішна комедія. На сцені, що виконує роль лондонського готелю, діє традиційний для комедії набір персонажів: політик парламенту, його дружина, помічник та коханка, чоловік коханки, приватний детектив, якого винайняв ревнивий чоловік.

На сцені 19 листопала  розігралися справжні пристрасті довкола прем`єр-міністра, котрий разом із своєю коханкою бачить у своєму готельному номері нерухоме тіло і, щоб відвести від себе підозру, вирішує позбутися його всілякими способами, щохвилини потопаючи у несусвітній брехні.

Режисер-постановщик В’ячеслав Жила вдало підібрав акторський ансамбль. У головних ролях: Андрій Малінович, Віталій Зубченко, Оксана Левків, Юлія Яблонська, Віталій Луговий, Ігор Наконечний, Роман Демчук, Володимир Процюк.

Вистава є виключно гумористичною та створеною для відпочинку глядача.

Студенти ФББ залишилися задоволені переглядом комедії фарсу від Рея Куні та отримали море позитивних вражень!