» » Музей історії ТНЕУ очима першокурсників-документознавців

Музей історії ТНЕУ очима першокурсників-документознавців

Дата: 26-11-2015, 09:40 | Автор: Наталя Москалик, студентка групи ДІД-11

16 листопада 2015 року студенти-першокурсники спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність» відвідали Музей історії  Тернопільського національного економічного університету. Захід був приурочений завершенню лекцій із дисципліни «Корпоративна культура» під керівництвом кандидата історичних наук, доцента кафедри ДІДУ Білик Надії Іванівни.

Мене вразила дивовижна розповідь директора Музею Віталія Григоровича Михайлиці. В Музеї історії ТНЕУ представлено яскраві речові та документальні матеріали, які відображають історію та основні напрями діяльності вищого навчального закладу. Я захоплено прослідковувала основні віхи становлення альма-матер за 50 років: від невеличкого філіалу Київського інституту народного господарства до звання Тернопільського національного економічного університету.

Багато відомих політиків, економістів, банкірів, фінансистів, юристів здобували освіту в нашому навчальному закладі. Серед них В.А. Ющенко – президент України (2004–2010 рр.).

Мені екскурсія дуже сподобалася, адже розповідь директора Музею була цікавою, пізнавальною і корисною для кожного з нас.

Я з гордістю називаю себе студенткою Тернопільського національного економічного університету, який має таку славну історію розвитку.

Ми з одногрупниками вдячні Віталію Григоровичу та Надії Іванівні за корисну та цікаву екскурсію до Музею історії ТНЕУ.