Музей історії ТНЕУ очима першокурсників-документознавців
Дата: 26-11-2015, 09:40 | Автор: Наталя Москалик, студентка групи ДІД-11
![](/uploads/posts/2015-11/thumbs/1448523496_did12.jpg)
Мене вразила дивовижна розповідь директора Музею Віталія Григоровича Михайлиці. В Музеї історії ТНЕУ представлено яскраві речові та документальні матеріали, які відображають історію та основні напрями діяльності вищого навчального закладу. Я захоплено прослідковувала основні віхи становлення альма-матер за 50 років: від невеличкого філіалу Київського інституту народного господарства до звання Тернопільського національного економічного університету.
Багато відомих політиків, економістів, банкірів, фінансистів, юристів здобували освіту в нашому навчальному закладі. Серед них В.А. Ющенко – президент України (2004–2010 рр.).
Мені екскурсія дуже сподобалася, адже розповідь директора Музею була цікавою, пізнавальною і корисною для кожного з нас.
Я з гордістю називаю себе студенткою Тернопільського національного економічного університету, який має таку славну історію розвитку.
Ми з одногрупниками вдячні Віталію Григоровичу та Надії Іванівні за корисну та цікаву екскурсію до Музею історії ТНЕУ.
![](/uploads/posts/2015-11/thumbs/1448523491_direktor.jpg)
![](/uploads/posts/2015-11/thumbs/1448523459_did11.jpg)