Сумуємо…
Дата: 27-11-2015, 10:52 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю
![](/uploads/posts/2015-11/thumbs/1448632782_svishka.jpg)
Пішла з життя найдорожча та найрідніша для Вас людина. На жаль, словами важко загоїти у серці болючу рану втрати. Назавжди в душі залишиться світла пам'ять про теплі батьківські руки, про доброту та чуйність людини, яка виростила й виховала, благословила на життєвий шлях, повсякчас оберігаючи своєю безмежною любов'ю. У ці важкі дні ми поділяємо горе Вашої сім'ї і сумуємо разом із Вами, схиляючи голови у скорботі.