Студенти та викладачі ФББ відвідали Марійський духовний центр у Зарваниці
Дата: 3-12-2015, 12:25 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1449138283_umklslu5lv0.jpg)
Учасники поїздки пройшли символічною Хресною Дорогою. Священні стації залишаться у серцях юнаків та дівчат назавжди, бо йдучи за Ісусом важкою і тернистою дорогою, стараючись наслідувати Його, віримо у спасіння. Екскурсія та Хресна дорога, якою нас провів брат-семінарист Володимир, дали змогу відновити душевну рівновагу, відійти від буденності та турбот. Майбутні банкіри приклалися до чудотворного образу Матері Божої Зарваницької, відвідали її домівку та заносили щирі молитви в своїх наміреннях.
Надзвичайно цікавою та особливою видалася подорож. За сприяння у її здійсненні студенти факультету банківського бізнесу висловлюють щиру подяку викладачу Віталію Ярославовичу Рудану і сподіваються, що це не остання спільна подорож.
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1449138355_3ajqlv4oflu.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1449138287_h4qkyglqshu.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1449138373_mbt3swdt78c.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1449138283_umklslu5lv0.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1449138292_x80u2exl4ew.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1449138295_xyhn0xrwbru.jpg)