Всеукраїнська науково-практична конференція «Документ у збереженні індивідуальної / соціальної пам'яті»
Дата: 4-12-2015, 11:36 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1449221720_img_5782.jpg)
До роботи учасників конференції долучилися науковці Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, Донецького національного університету, Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, а також колеги з державного архіву Тернопільської області, Обласної бібліотеки для молоді (м. Тернопіль) і Літературно-меморіального музею Богдана Лепкого (м. Бережани). Приємно, що активними учасниками наукового заходу стали студенти спеціальності «Документознаство та інформаційна діяльність».
Привітав учасників проректор з наукової роботи ТНЕУ, доктор економічних наук, професор Зеновій-Михайло Васильович Задорожний та завідувач кафедри документознавства, інформаційної діяльності та українознавства Оксана Євгенівна Гомотюк.
Упродовж пленарного засідання колеги обговорювали такі теми: мовленнєвий код у комунікативному акті автора і читача в структурі наукового тексту, використання сучасних інформаційних технологій для збереження соціальної пам'яті суспільства, поняття національної ідентичності у сучасній гуманітаристиці, проблема ідентичності у глобалізованому світі, історична складова документознавчої освіти.
По завершенні обговорення учасники конференції розпочали роботу в секціях. У рамках заходу працювали п’ять секцій:
– Секція №1 «Інформаційний потенціал документа як історичного джерела» (Модератор – Гомотюк Оксана Євгенівна, доктор історичних наук, професор кафедри документознавства, інформаційної діяльності та українознавства ТНЕУ);
– Секція №2 «Мова як код соціальної пам'яті» (Модератор – Шкіцька Ірина Юріївна, доктор філологічних наук, доцент кафедри документознавства, інформаційної діяльності та українознавства ТНЕУ);
– Секція №3 «Пам'ять у формуванні ідентичності та культури» (Модератор – Щербяк Юрій Адамович – доктор педагогічних наук, професор кафедри документознавства, інформаційної діяльності та українознавства ТНЕУ);
– Секція №4 «Інститути соціальної пам'яті (бібліотеки, архіви, музеї) у глобалізованому світі» (Модератор – Білик Надія Іванівна, кандидат історичних наук, доцент кафедри документознавства, інформаційної діяльності та українознавства ТНЕУ);
– Секція №5 «Документальнв спадщина української діаспори у збереженні соціальної пам'яті» (Модератор – Лазарович Микола Васильович, доктор політичних наук, доцент кафедри документознавства, інформаційної діяльності та українознавства ТНЕУ).
Робота учасників конференції була плідною та ефективною. Сподіваємося, що усі напрацювання згодом будуть реалізовані.
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1449221734_img_5638.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1449221708_img_5642.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1449221717_img_5646.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1449221755_img_5649.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1449221756_img_5652.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1449221775_img_5655.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1449221685_img_5656.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1449221715_img_5660.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1449221772_img_5663.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1449221683_img_5665.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1449221701_img_5668.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1449221769_img_5670.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1449221702_img_5674.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1449221778_img_5675.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1449221746_img_5678.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1449221726_img_5680.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1449221759_img_5681.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1449221699_img_5684.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1449221739_img_5685.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1449221732_img_5691.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1449221735_img_5694.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1449221782_img_5699.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1449221754_img_5701.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1449221686_img_5702.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1449221696_img_5705.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1449221741_img_5709.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1449221735_img_5712.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1449221779_img_5713.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1449221705_img_5717.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1449221709_img_5719.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1449221697_img_5723.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1449221761_img_5726.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1449221750_img_5728.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1449221716_img_5730.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1449221706_img_5733.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1449221693_img_5734.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1449221746_img_5737.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1449221716_img_5740.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1449221744_img_5742.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1449221765_img_5746.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1449221790_img_5747.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1449221773_img_5751.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1449221709_img_5755.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1449221778_img_5759.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1449221779_img_5764.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1449221755_img_5767.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1449221771_img_5769.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1449221711_img_5780.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1449221720_img_5782.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1449221779_img_5785.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1449221702_img_5788.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1449221780_img_5791.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1449221743_img_5795.jpg)