» » У ТНЕУ відбувся конкурс «СтудМіс ТНЕУ 2016»

У ТНЕУ відбувся конкурс «СтудМіс ТНЕУ 2016»

Дата: 7-12-2015, 12:35 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

Третього грудня у Тернопільському національному економічному університеті відбулося свято краси, кмітливості та таланту – «СтудМіс ТНЕУ 2016».

Дванадцять красунь змагалися за титул та корону найкращої: Кубей Наталія (ЮФ), Колеснік Яна (ФББ), Гарматій Тетяна (ФЕУ), Гальчинська Аліна (ФЕУ), Рибачок Діана (ЮФ), Ходонюк Тетяна (ННІМЕВ), Киба Іванна (ННІМЕВ), Махніцька Валентина (ФКІТ), Погріщук Тетяна (КЕПІТ), Залипко Ірина (ФЕУ), Москалюк Інна (ФЕУ), Слебедюк Василина (ФЕУ).

Свято проводилося у рамках підготовки та за підтримки конкурсу «СтудМіс України».

Організатором дійства виступила Університетська Рада Студентів ТНЕУ за підтримки первинної профспілкової організації студентів ТНЕУ та ректора ТНЕУ, доктора економічних наук, професора А.І. Крисоватого.

Перемогу в конкурсі здобула студентка третього курсу факультету економіки та управління Василина Слебедюк. Окрім корони дівчина отримала путівку у Румунію.

Конкурсантки демонстрували свої таланти під час кількох виходів:  у купальниках, вечірніх сукнях, а також проявляли свою кмітливість і вирішенні різних завдань.

Титул першої віце-міс отримала Діана Рибачок, другою віце-міс стала Наталія Кубей, вона ж отримала титул «Міс глядацьких симпатій». Найбільше голосів в інтернет-голосуванні отримала Інна Москалюк.

Бажаємо дівчатам найкращого вищого навчального закладу – Тернопільського національного економічного університету – і надалі залишатися неймовірно красивими, здобувати перемогу у різноманітних конкурсах та фестивалях, а також неодмінно вдосконалювати свій талант.