«Управління економічним і соціальним розвитком об’єднаних територіальних громад: організація, технології та ресурсне забезпечення»
Дата: 7-12-2015, 15:46 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1449495972_dsc_0428.jpg)
Науковці кафедри вже провели такі семінарі в об’єднаних громадах на базі села Нове село Підволочиського району, селища Козлів Козівського району, села Великі Гаї Тернопільського району. Восьмого грудня виїзний семінар відбудеться в громаді, сформованій на базі міста Скалата Підволочиського району. Перспективою кафедри є охоплення всіх 26 новоутворених об’єднаних територіальних громад Тернопільської області.
З метою оптимізації проведення навчання працює дві мобільні бригади, учасники яких концентруються довкола таких проблемних напрямків:
– Місцеве самоврядування як інститут управління розвитком громади: сутність, завдання, функції, інноваційні технології реалізації (д.е.н., професор Монастирський Г.Л., к.е.н., доцент Дудкіна О.П.).
– Депутатський корпус ради громади: повноваження, права та відповідальність (д.е.н., професор Монастирський Г.Л., к.н.держ.упр., доцент Петриків А.В.).
– Статут територіальної громади як місцева конституція: роль та організація розроблення (д.е.н., професор Монастирський Г.Л., к.е.н., доцент Попович Т.М.).
– Стратегія розвитку громади: механізм формування та реалізації (д.е.н., професор Мельник А.Ф., к.е.н., доцент Круп’як Л.Б.).
– Ресурси місцевого розвитку та власність громади: об’єкти та технології управління (д.е.н., професор Шкільняк М.М., к.е.н., доцент Августин Р.Р.).
– Підтримка розвитку підприємництва органами місцевого самоврядування: активізація економічної діяльності громади (д.е.н., професор Микитюк П.П., к.е.н., доцент Овсянюк-Бердадіна О.Ф.).
– Місцеві фінанси як визначальний ресурс економічного й соціального розвитку громади: структура, джерела формування та технології ефективного використання (д.е.н., професор Желюк Т.Л., д. н. держ. упр., професор Толуб’як В.С.).
Неабиякий інтерес депутатів та посадових осіб органів місцевого самоврядування до участі в науково-практичному семінарі є свідченням того, що кафедра менеджменту та публічного управління розпочала потрібну справу, спрямовану на забезпечення ефективної децентралізації, зміцнення місцевого самоврядування та реалізації адміністративно-територіальної реформи у рамках процесу державотворення.
До речі, 7 грудня Україна відзначає День місцевого самоврядування. Наукова, методична та практична допомога ТНЕУ всім, хто здійснює його реалізацію, є найкращим подарунком з нагоди свята.
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1449495997_dsc_0427.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1449496002_dsc_0430.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1449495964_dsc_0438.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1449495979_dsc_0445.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1449495959_dsc_0446.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1449495954_dsc_0450.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1449495988_dsc_0451.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1449495997_dsc_0459.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1449495936_dsc_0463.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1449495939_dsc_0467.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1449496006_dsc_0469.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1449496009_dsc_0478.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1449495964_dsc_0482.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1449495976_dsc_0483.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1449495933_dsc_0484.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1449495982_dsc_0490.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1449495925_dsc_0492.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1449495955_dsc_0495.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1449495999_dsc_0501.jpg)