Конкурс студентських плакатів «СНІД – загроза людства»
Дата: 7-12-2015, 17:59 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1449503974_img_6256.jpg)
Отож, дозвольте назвати переможців конкурсу: І місце – Софія Коверко (факультет аграрної економіки та менеджменту), ІІ місце – група ФБС-12 (факультет банківського бізнесу), ІІІ місце – Надія Сокур (факультет обліку і аудиту).
Ще раз вітаємо переможців і бажаємо їм подальших успіхів у творчих починаннях!
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1449503974_img_6256.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1449504038_img_6259.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1449504014_img_6268.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1449503986_img_6272.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1449504002_img_6276.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1449503972_img_6278.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1449503973_img_6280.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1449504030_img_6284.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1449504018_img_6287.jpg)