Реалізація програм міжнародної співпраці
Дата: 7-12-2015, 17:10 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1449593278_20151202_131247.jpg)
Під час зустрічі з ректором університету проф. Анджеєм Хохолом було обговорено напрями подальшої реалізації програм співпраці в межах діючого договору між Тернопільським національним економічним університетом та Краківським економічним університетом. Зокрема, продовження обміну студентами та викладачами в межах європейських програм мобільності, підготовка наукових пропозицій для участі у міжнародних грантових програмах, а також, залучення до співпраці в межах європейської програми Erasmus+ Єреванського навчально-наукового інституту ТНЕУ у ролі партнера з Республіки Вірменія.
Питання співпраці та спільної участі у міжнародних та європейських наукових та освітніх проектах були обговорені у Жешівському університеті, який є також польським партнером ТНЕУ, з виконувачем обов’язків ректора, проректором з науки, проф. Сільвестром Чопеком, який запропонував інтенсифікувати реалізацію програм мобільності саме серед викладачів обох університетів.
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1449593287_20151202_134815.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1449593232_20151202_175915.jpg)