Вітаємо студентку ФФ Майю Стасюк
Дата: 9-12-2015, 14:22 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1449663762_imag4.jpg)
У науковому заході взяла участь студентка 4-го курсу факультету фінансів ТНЕУ Стасюк Майя Вікторівна, яка виступила з доповіддю на тему: «Децентралізація органів місцевого самоврядування як пріоритетний напрям бюджетної політики на місцевому рівні» (науковий керівник – к.е.н., доцент кафедри фінансів ім. С.І.Юрія Квасниця О.В.).
При підведенні підсумків конференції доповідь нашої студентки була зарахована до трійки кращих робіт і відзначена дипломом.
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1449663778_20151204_140736.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1449663756_imag4192.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1449663715_imag4195.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1449663739_imag4198.jpg)