Молодь ФФ завітала у Тернопільський коледж харчових технологій і торгівлі
Дата: 11-12-2015, 14:43 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1449837795_img_1062.jpg)
Студенти коледжу з цікавістю ознайомилися з презентацією студентки групи Ф-31 Катерини Греми на тему: «Фінансова грамотність населення». Особливий інтерес та зацікавленість викликав відео-звіт студентів, які навчаються на магістерській програмі «Управління фінансами домогосподарств» стосовно рівня фінансової грамотності населення міста Тернополя за різними віковими групами (школярі, молодь, пенсіонери).
Студенти коледжу радо взяли участь у змаганнях між хлопцями (команда «Три гривні») та дівчатами (команда «Леді») на перевірку рівня їх фінансової грамотності. Особливе захоплення у студентів коледжу викликала гумористично-музична частина програми, яка дієво аргументувала необхідність володіння основами фінансової грамотності населення.
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1449837763_img_1042.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1449837768_img_1043.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1449837802_img_1045.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1449837790_img_1051.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1449837807_img_1055.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1449837813_img_1058.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1449837795_img_1062.jpg)