Творчі колективи ТНЕУ взяли участь у святковому концерті
Дата: 23-12-2015, 12:05 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1450865113_dscn5207.jpg)
Учасники творчих колективів університету були щасливі, що взяли участь у концертній програмі цього свята. Свої улюблені новорічно-різдвяні пісні дарували усім присутнім Оксана Кічак, Ірина Новомлинська, Роксолана Залізняк, Мар’яна Харкевич.
Незабутні враження від новорічного дійства залишаться у серцях тернополян надовго.
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1450864777_dscn5233.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1450864787_dscn5240.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1450864812_dscn5261.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1450864821_dscn5218.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1450864822_dscn5229.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1450864846_dscn5254.jpg)