Подарунок від ТНЕУ дітям міста
Дата: 25-12-2015, 11:19 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1451381257_img_0401.jpg)
Виступаючи перед батьками та дітками, ректор ТНЕУ А.І. Крисоватий сказав: «Сьогодні, у переддень світлих Різдвяних та Новорічних свят, мені дуже приємно вітати у залі Тернопільського національного економічного університету найцінніших гостей – Вас дорогі діти! Через мить Ви матимете можливість поринути у чарівний світ казки. Казка – це вир пригод, захоплюючих зустрічей, непередбачуваних миттєвостей, щирих емоцій та почуттів.
Виставу «Незвичайна різдвяна мрія» пропонують Вашій увазі працівники і студенти вищого навчального закладу, які з любов’ю дарують Вам часточку свого тепла, добра, радості.
Я переконаний, що мрії збуваються не тільки у казках, а й у реальному житті. Ми докладемо усіх зусиль, щоб діти України були щасливими. Цей проект у ТНЕУ триває уже п’ятий рік. Ми віримо у те, що добро, злагода, мир пануватимуть на нашій землі й у наших душах.
Нехай зі щирими Новорічними та Різдвяними віншуваннями у Ваші домівки прийде Віра, Надія та Любов й оселяться там назавжди».
Приємно те, що під час перегляду вистави малюки усміхалися, а батьки з теплотою дивилися на щасливих дітей.
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1451381174_img_0356.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1451381241_img_0357.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1451381256_img_0358.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1451381167_img_0361.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1451381263_img_0362.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1451381212_img_0366.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1451381267_img_0367.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1451381187_img_0375.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1451381244_img_0379.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1451381197_img_0393.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1451381206_img_0399.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1451381257_img_0401.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1451381195_img_0402.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1451381237_img_0409.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1451381226_img_0413.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1451381265_img_0421.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1451381204_img_0423.jpg)