Випускникам проекту «Україна – Норвегія» вручили дипломи
Дата: 23-12-2015, 12:03 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1451383857_img_0293.jpg)
Учасники проекту здобували знання у галузі права, економіки, бухгалтерського обліку. Створювалися сприятливі умови для набуття нових контактів, джерел інформації, можливостей для успішного вирішення питань, пов’язаних з переходом від військового до цивільного життя.
На церемонії вручення перший проректор Микола Іванович Шинкарик сказав: «Учасники проекту «України – Норвегія», які успішно завершили навчання у нашому університеті, сьогодні отримують свідоцтво про підвищення кваліфікації державного зразка, диплом Норвезько-українського проекту з перепідготовки військовослужбовців в Україні від імені Королівського міністерства оборони Норвегії та Королівського міністерства закордонних справ Норвегії за участі Вищої Школи Бізнесу Університету Нурланда, а також відповідний міжнародний сертифікат.Дипломи та міжнародний сертифікат про підвищення кваліфікації суттєво розширюють можливості працевлаштування за відповідним цивільним фахом не лише на теренах України, але й закордоном».
На питання, в яких сферах варто розпочинати власну справу, відповіла директор Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій ТНЕУ, доктор економічних наук, професор Десятнюк Оксана Миронівна, сказавши: «Виходячи з особливостей та пріоритетів регіонального соціально-економічного розвитку Тернопільщини, на мою думку, привабливими сферами для започаткування власної підприємницької діяльності в контексті постійно зростаючого споживчого попиту, підвищення вимог громадян до якості товарів і послуг, а також фінансової підтримки зі сторони власних структур, місцевого самоврядування та міжнародних організацій є: високотехнологічне рослинництво, виробництво чистих продуктів харчування, виготовлення будівельних матеріалів з використанням місцевих запасів сировини, технічне обслуговування та ремонт автомобілів, надання рекламних, інформаційних та різних видів послуг».
Також випускників привітала директор з розвитку Міжнародного благодійного фонду «Міжнародний Фонд Соціальної Адаптації» Яна Козаченко. Вона зазначила: «Мені дуже приємно сьогодні бути на церемонії вручення дипломів у ТНЕУ. Така подія є значущою як для України, так і для Норвегії. Дієва співпраця – результат спільних дій професорсько-викладацького колективу ТНЕУ та Міжнародного благодійного фонду «МФСА». Бажаю кожному випускнику на практиці застосувати здобуті знання й реалізувати свій потенціал у непростих реаліях сьогодення. Ви маєте нашу підтримку, а отже не залишаєтеся на одинці з проблемами».
Випускники мали можливість висловити свою вдячність викладачам та керівництву Проекту за реальні кроки підтримки й розуміння. Хвилюючим моментом зустрічі стало вручення дипломів випускникам.
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1451383893_img_0002.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1451383887_img_0006.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1451383826_img_0009.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1451383855_img_0010.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1451383848_img_0011.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1451383865_img_0012.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1451383879_img_0013.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1451383892_img_0014.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1451383880_img_0016.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1451383824_img_0018.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1451383891_img_0019.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1451383900_img_0020.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1451383905_img_0025.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1451383839_img_0028.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1451383895_img_0029.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1451383816_img_0031.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1451383876_img_0034.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1451383871_img_0035.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1451383851_img_0037.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1451383817_img_0039.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1451383831_img_0045.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1451383878_img_0047.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1451383854_img_0048.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1451383828_img_0052.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1451383891_img_0054.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1451383884_img_0057.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1451383861_img_0059.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1451383829_img_0061.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1451383912_img_0062.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1451383915_img_0065.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1451383883_img_0068.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1451383876_img_0072.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1451383863_img_0075.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1451383822_img_0077.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1451383894_img_0078.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1451383908_img_0079.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1451383891_img_0080.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1451383913_img_0081.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1451383869_img_0085.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1451383864_img_0091.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1451383846_img_0092.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1451383889_img_0093.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1451383911_img_0097.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1451383926_img_0098.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1451383882_img_0101.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1451383852_img_0106.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1451383871_img_0116.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1451383891_img_0120.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1451383855_img_0147.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1451383881_img_0151.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1451383889_img_0160.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1451383900_img_0164.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1451383838_img_0172.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1451383884_img_0233.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1451383923_img_0259.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1451383857_img_0293.jpg)