«Подаруй Різдво бійцю АТО»
Дата: 29-12-2015, 12:26 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1451384779_p1040168.jpg)
За участі студентів та викладачів ТНЕУ, ТДМУ, учнів та вчителів ЗОШ сіл Переволока та Жизномир Бучацького району зібрано понад 3 т. солодощів, мясної та рибної консервації, миючих засобів тощо (з них – понад 2т зібрано у ТНЕУ).
22-26 січня вантаж було доставлено тернополянам-бійцям підрозділів ЗСУ та МВС, що перебувають на передовій у м. Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Щастя та Попасна.
Бійці висловлюють щиру подяку адміністрації, працівникам та студентам Тернопільського національного економічного університету за підтримку.
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1451384756_p1040127.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1451384765_p1040136.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1451384809_p1040144.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1451384779_p1040168.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1451384813_p1040169.jpg)
![](/uploads/posts/2015-12/thumbs/1451384764_p1040192.jpg)