Вітаємо лауреатів конкурсу «Людина року – 2015»!
Дата: 5-02-2016, 15:13 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю
![](/uploads/posts/2016-02/thumbs/1454677818_e4b5d9e1.jpg)
Нагадаємо, що цей престижний конкурс в області започаткували ще у 2000 році керівник спортивно-мистецького та духовного центру, Заслужений тренер України, людина, яка виплекала не одну плеяду відомих спортсменів-переможців чемпіонатів України і світу, – Володимир Пласконіс та редакція газети «Вільне життя». Відтоді його лауреатами стали більше двохсот відомих краян.
Сердечно вітаємо Миколу Васильовича! Бажаємо натхнення, нових успіхів та досягнень!