Проект «Україна – Норвегія» – четвертий набір на курси перепідготовки військовослужбовців та членів їх сімей
Дата: 16-02-2016, 10:57 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю
![](/uploads/posts/2016-02/thumbs/1455630981_img_5762.jpg)
Приємно зазначити, що цього року в Тернополі сформовано дві групи у кількості 60 осіб, а у Чортківському навчально-науковому інституті підприємництва та бізнесу – одна група (30 осіб), які навчатимуться за спеціальністю «Підприємництво».
Зустріч-знайомство розпочала директор Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій, доктор економічних наук, професор Оксана Миронівна Десятнюк: «Для Вас, шановні друзі, відкривається можливість не тільки отримати якісні знання, а й знайти партнерів, друзів, які допоможуть у розвитку малого бізнесу та підприємництва й сприятимуть Вашому працевлаштуванню. Це унікальна нагода для членів Ваших сімей скористатися інтелектуальною скарбницею нашого університету й скористатися доступом до електронних бібліотек внз, лінгафонних кабінетів, комп'ютерних лабораторій, спортзалів, спортивних майданчиків, адже найвищою цінністю для нас є Ваше бажання змінити себе і своє майбутнє. Проект, у якому бере участь наш вищий навчальний заклад, показав, що він є результативним, а наші слухачі – цілеспрямованими та успішними. Своїм досвідом під час занять ділитимуться не тільки професори ТНЕУ, а й закордонні лектори, підприємці-практики, топ-менеджери. Ви матимете можливість проявити себе на тренінгах та бізнес-іграх. Перемагає лиш той, хто впевнено торує свій шлях».
Від Міжнародного Фонду Соціальної Адаптації з вітальним словом виступила директор з розвитку проектів МФСА Яна Козаченко: «Тернопільський національний економічний університет вирізняється з-поміж усіх вищих навчальних закладів України своєю креативністю, відкритістю, інноваційністю, позитивними відгуками слухачів, які навчалися за цією програмою. Приємно зазначити, що професорсько-викладацький колектив та керівництво університету докладають чималих зусиль для того, щоб завжди рухатися уперед й відповідати вимогам часу. Уряд Норвегії підтримує Україну, яка зарекомендувала себе як надійного партнера. Зазначу, що цей проект є унікальним у своєму роді й у цьому Ви матимете змогу переконатися особисто. Переконана, що Ви зможете у майбутньому започаткувати власний бізнес, знайти друзів, заручитися підтримкою досвідчених колег, а також вийти на новий рівень особистісного зростання».
Голова ГО «Західноукраїнська ініціативна група» Максим Лапан розповів про співпрацю з Міжнародним Фондом Соціальної Адаптації у напрямі працевлаштування учасників проекту та розвитку малого бізнесу, а також наголосив на важливості участі у тренінгах, адже це можливість уникнути помилок, які траплятимуться у складних життєвих ситуаціях.
Поспілкувався з слухачами курсів координатор програми "Україна - Норвегія" Равіль Фаїмович Гафаров.
Сподіваємося, що військовослужбовці та члени їх сімей отримають неоціненний досвід та можливість реалізувати свої мрії.
![](/uploads/posts/2016-02/thumbs/1455631039_img_5708.jpg)
![](/uploads/posts/2016-02/thumbs/1455631005_img_5715.jpg)
![](/uploads/posts/2016-02/thumbs/1455630970_img_5720.jpg)
![](/uploads/posts/2016-02/thumbs/1455631049_img_5726.jpg)
![](/uploads/posts/2016-02/thumbs/1455630962_img_5729.jpg)
![](/uploads/posts/2016-02/thumbs/1455630973_img_5733.jpg)
![](/uploads/posts/2016-02/thumbs/1455631002_img_5740.jpg)
![](/uploads/posts/2016-02/thumbs/1455631018_img_5747.jpg)
![](/uploads/posts/2016-02/thumbs/1455631033_img_5749.jpg)
![](/uploads/posts/2016-02/thumbs/1455630963_img_5755.jpg)
![](/uploads/posts/2016-02/thumbs/1455630981_img_5762.jpg)
![](/uploads/posts/2016-02/thumbs/1455631036_img_5772.jpg)
![](/uploads/posts/2016-02/thumbs/1455630971_img_5778.jpg)
![](/uploads/posts/2016-02/thumbs/1455630993_img_5782.jpg)
![](/uploads/posts/2016-02/thumbs/1455631028_img_5790.jpg)
![](/uploads/posts/2016-02/thumbs/1455631047_img_5791.jpg)
![](/uploads/posts/2016-02/thumbs/1455631013_img_5794.jpg)
![](/uploads/posts/2016-02/thumbs/1455631029_img_5801.jpg)
![](/uploads/posts/2016-02/thumbs/1455630989_img_5810.jpg)
![](/uploads/posts/2016-02/thumbs/1455631012_img_5807.jpg)