Я в серці маю те, що не вмирає…
Дата: 25-02-2016, 10:55 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю
![](/uploads/posts/2016-02/thumbs/1456408670_1.jpg)
Пропонуємо Вашій увазі переглянути презентацію, яку підготував колектив інформаційно-бібліографічного відділу Бібліотеки ТНЕУ, присвячену 145-річчю від Дня народження Лесі Українки (http://library.wunu.edu.ua/index.php/uk/pro-biblioteku/virtualni-vystay)
Бажаємо приємного перегляду!
![](/uploads/posts/2016-02/thumbs/1456408751_2.jpg)
![](/uploads/posts/2016-02/thumbs/1456408719_3.jpg)
![](/uploads/posts/2016-02/thumbs/1456408684_4.jpg)
![](/uploads/posts/2016-02/thumbs/1456408653_5.jpg)
![](/uploads/posts/2016-02/thumbs/1456408660_6.jpg)
![](/uploads/posts/2016-02/thumbs/1456408723_7.jpg)
![](/uploads/posts/2016-02/thumbs/1456408751_8.jpg)
![](/uploads/posts/2016-02/thumbs/1456408667_9.jpg)
![](/uploads/posts/2016-02/thumbs/1456408702_10.jpg)
![](/uploads/posts/2016-02/thumbs/1456408710_11.jpg)