Виїзне практичне заняття з дисципліни «Державний фінансовий контроль»
Дата: 3-03-2016, 15:05 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю
![](/uploads/posts/2016-03/thumbs/1457024964_1.jpg)
Із звітами доповідали директори департаментів: економічного розвитку, інвестиційної діяльності та міжнародного співробітництва, розвитку інфраструктури, транспорту та туризму облдержадміністрації щодо використання коштів обласного бюджету в 2015 році.
Окрім членів комісії і депутатів обласної ради активну участь в обговоренні взяли студенти-фінансисти Тернопільського національного економічного університету. Присутні відзначили високий рівень знань студентів та позитив стосовно їх інтересу до подібного роду заходів. У студентів даний захід викликав хвилю позитивних вражень та підвищив їхню зацікавленість здобувати знання у царині фінансової науки і державного фінансового контролю, зокрема.
![](/uploads/posts/2016-03/thumbs/1457024908_2.jpg)
![](/uploads/posts/2016-03/thumbs/1457024974_3.jpg)
![](/uploads/posts/2016-03/thumbs/1457024989_4.jpg)
![](/uploads/posts/2016-03/thumbs/1457024922_5.jpg)