Запрошуємо до Літньої школи в Польщі
Дата: 4-03-2016, 16:02 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю
![](/uploads/posts/2016-03/thumbs/1457100145_untitled-177.jpg)
Метою Літньої школи «Європейський досвід у забезпеченні економічної безпеки та захисті прав інтелектуальної власності» є ознайомлення учасників з успішним досвідом ЄС у сфері економічної безпеки й інтелектуальної власності, обговорення можливостей його адаптації та окреслення шляхів його імплементації в Україні відповідно до євроінтеграційного вектору її розвитку.
Додаткова інформація за тел.: 0668061669 – Юлія Євгенівна Якубівська, е-mail: yu.yakubivska@wunu.edu.ua