Я народилась українкою на світі…
Дата: 11-03-2016, 14:18 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

Приємно, що до нашого рідного вишу приїхала відома українська письменниця, журналістка, родом з Волині.
У творчому доробку Ніни Бай 7 книг. Вийшли в світ дві поетичні збірки: «Я – українка», «В моєму серці квітне Україна», а також прозові твори: «Серед українців Америки», «Живу, Вкраїно, я тобою», «Доля українки», «Українка, збережена Господом». Книга «Приятелі дітей» чекає виходу у світ. Ніна Бай була гостею передач на українському радіо і телебаченні в Києві, у Чикаго, Детройті, Торонто, Сіднеї. Українською Православною церквою Київського патріархату письменницю нагороджено орденом Святої Великомучениці Варвари. Вона є членом Всеукраїнського жіночого товариства імені Олени Теліги, жіночого клубу «Волинянка», Національної ради жінок України.
Ніна Іванівна працювала та публікувалася в газетах «Вісті з України», «Україна. Європа. Світ.», «Україна і світ сьогодні», «Українське слово», «Молодь України», публікувалася у виданнях, зокрема у журналах «Україна», «Жінка», «Дніпро», «Самостійна Україна», «Волинь моя», «Українка в світі» (м. Торонто), «Нові дні» (м. Торонто), в газетах: «Культура і життя», «Урядовий кур’єр», «Говорить і показує Україна», у закордонних газетах «Час і події» (м. Чикаго), «Українське слово» (м. Париж), була редактором видання журналу «Українська автокефальна православна церква Святої Покрови до 50-ліття її заснування» (м. Чикаго). Підготувала до друку 2 збірки поезій Олекси Доріана з Чикаго «Джерела пам’яті» і «Житейське море». Також варто відзначити активну співпрацю Ніни Бай і світлої пам’яті народного артиста України Анатолія Горчинського.
На творчому вечорі прозвучали вірші Ніни Бай у виконанні Оксани Нижник та Мар’яни Іванюхи, пісні на слова поетеси у виконанні лауреатів міжнародних та всеукраїнських пісенних фестивалів-конкурсів Ігоря Вовчака та Зоряни Вовк, гурту «Інтрада», а також заслуженого працівника культури України Світлани Сорочинської.
Віримо, що українська поезія, пісня – незнищенні, вони ще довго вабитимуть слухачів своєю загадковістю, ніжністю, світлими звуками Любові.


















