Студенти ФЕУ зустрілися з Діаною Гетун
Дата: 24-03-2016, 14:49 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Діана Гетун поділилася зі студентами досвідом відкриття власного бізнесу, зосередила увагу на нових поглядах ведення бізнесу та відповіла на чисельні запитання аудиторії. Лектор наголосила: «Якщо маєш ідею, потрібно знайти в собі сили стати незалежним, реалізувати її і рухатися завжди вперед, незважаючи на різні труднощі та перешкоди. Найголовніше – вміння поділитися своєю ідеєю з людьми!».
Під час зустрічі студенти факультету економіки та управління мали змогу поділитися своїми бізнес-ідеями. Найактивніші слухачі отримали приємні подарунки від засновниці Діани Гетун – журнали «JUSTONE. Artmagazine» та сертифікат на безкоштовну фотосесію.
Такі зустрічі є стимулом для студентів до індивідуального розвитку, продуктивного навчання та прагнення досягти поставлених цілей. Це чудова нагода створити команду для обговорення важливих тем та спрямувати молодь до роздумів. Студенти зацікавлені у поглибленні власних знань, адже невдовзі більшість планує стати успішними спеціалістами у своїй галузі, саме тому вони готові сприймати досвід вже успішних бізнесменів та обмінюватися власними ідеями.




