» » Оприлюднено консолідований рейтинг вищих навчальних закладів

Оприлюднено консолідований рейтинг вищих навчальних закладів

Дата: 3-08-2016, 17:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно інтернет-видання «Слово і Діло» оприлюднило консолідований рейтинг вищих навчальних закладів, розташованих у містах з населенням до 1 мільйону осіб.

Для складання консолідованого рейтингу вищих навчальних закладів України використовують найавторитетніші серед експертів та засобів масової інформації національні та міжнародні рейтинги ВНЗ України: «Топ-200 Україна», «Scopus» та «Вебометрикс», кожен з яких використовує різні критерії оцінювання. У рейтингу кожному університету присвоюється бал, що дорівнює сумі його місць у вище наведених рейтингах.

За даними консолідованого рейтингу вищих навчальних закладів, розташованих у містах з населенням до 1 мільйону осіб, Тернопільський національний економічний університет посідає дванадцяте місце.

Це свідчення того, що університет є провідним освітнім центром не лише Західного регіону, а й України. Ми кращі серед рівних!