Вітаємо!
Дата: 28-02-2012, 13:36 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю
![](http://wunu.edu.ua/uploads/posts/2012-03/thumbs/1331120255_vit.jpg)
Двадцять сьомого лютого 2012 року відбувся захист кандидатської дисертації викладача кафедри іноземних мов для зовнішньоекономічної діяльності Штохман Лілії Миколаївни на тему: “ Сучасна феміністична наратологія: практика реалізації на Заході та в Україні” .
Щиро вітаємо Лілію Миколаївну з успішним захистом кандидатської дисертації!
Бажаємо подальших успіхів та творчої наснаги!