Колектив психологічної служби ЗУНУ вітає усю університетську родину з прийдешнім Новим Роком і Різдвом Христовим!
![](/uploads/posts/2021-01/thumbs/1610299239_1545644876-1762.jpg)
2020-й рік безумовно був дуже складним. Насамперед через пандемію. Але приємно констатувати, що ми усі досить успішно впоралися з викликами, які постали перед нами через Covid-19. То ж нехай зимові свята принесуть Вам міцне психічне і фізичне здоров'я, спокій та впевненість у кращому майбутньому. Нехай Ваші серця будуть зігріті любов'ю і теплом, радістю та оптимізмом, а очі світяться щастям. Хай із останніми хвилинами старого року Вас залишать турботи та негаразди, а Новий 2021 рік буде щедрим на цікаві плани, нові досягнення та професійні перемоги. Бажаємо, щоб Різдвяна Зоря запалила у Ваших серцях вогонь віри та любові, надії та оптимізму, наснаги та невичерпної енергії! Хай у кожній родині, у кожному домі будуть панувати благополуччя, любов і затишок!
![](/uploads/posts/2021-01/1610299631_22259791-3268-4b62-a512-812a85a65efb.jpeg)