Співпраця з АПВШУ. Тренінг «Синдром інформаційної втомлюваності»
![](/uploads/posts/2021-10/thumbs/1635235282_77ad6ad8-1e20-488a-8dbd-49751f097906.jpeg)
Так, днями відбулася чергова зустіч в такому форматі. Керівник психологічної служби Західноукраїнського національного університету (ННІК) Тетяна Надвинична разом з колегами та студентами з Тернополя, Сум, Полтави, Миколаєва обговорювали надзвичайно актуальну та важливу на сьогодні тему: «Синдром інформаційної втомлюваності». Учасники мали можливість поділитися знаннями щодо цього небезпечного для психічного здоров`я явища та поділитися власним досвідом подолання його наслідків.
Щиро дякуємо усім учасникам та особливо модератору зустрічі, фахівцю психологічної служби СДУ, члену правління АПВШУ Людмилі Колісник за цікавий та корисний досвід!