Стрес та способи відновлення власних ресурсів
![](/uploads/posts/2022-02/thumbs/1644590354_stress.jpg)
Основна мета заняття полягала у профілактиці стресів, формуванні позитивної світоглядної позиції, вдосконаленні навиків опанування власним емоційним станом в різних життєвих ситуаціях. Виконання тренінгових вправ дали можливість учасникам розширити власні знання про стрес та його різновиди, ознайомитись з техніками профілактики та подолання цього стану.
Дякуємо всім учасникам заходу! Особливо приємно, що цього разу до нас долучилися студенти юридичного факультету.
Чекаємо всіх!