![](/uploads/posts/2022-09/thumbs/1663150607_536d5419-1bc3-45b6-b623-86185c905342.jpeg)
Володіння різноманітними формами самодопомоги та допомоги іншим-не лише корисна навичка, а й вимога сьогодення, яка може не просто стати у нагоді, а й врятувати життя. І мова не лише про прийоми самозахисту, вміння діяти у небезпечних ситуаціях та дбати про фізичне здоров`я, а й знання про те, як допомогти собі та іншим впоратися з різноманітними емоційними станами, з якими кожен зіштовхується у цей нелегкий час.