Відвідування інклюзивного центру
![](/uploads/posts/2023-02/thumbs/1675770312_7bc51ab2-8ed5-4266-ae34-f8563a3e2d7b.jpeg)
Студенти спеціальностей «Психологія» та «Соціальна робота» продовжують проходити дуальну освіту на базі ПС СГФ ЗУНУ. Так, днями вони мали можливість безпосередньо ознайомитись із діяльністю та основними функціональними обов'язками фахівців-практиків КУ «Інклюзивно-ресурсний центр №1» Тернопільської міської ради. Зокрема, студенти спілкувались із керівником установи, психологом, вчителями-дефектологами (сурдопедагогом, тифлопедагогом, олігофренопедагогом), вчителем-реабілітологом і наочно переглянули процедурні аспекти діяльності фахівців установи.
Щиро дякуємо нашим колегам за цікаву, теплу і продуктивну зустріч.