Безпечна міграція та працевлаштування в умовах війни
![](/uploads/posts/2023-02/thumbs/1675866028_034d131e-9595-4e7c-9ec6-342b071c7427.jpeg)
Цього разу його представниці та тренерки не лише поділилися досвідом надання послуг громадянам, які хочуть безпечно мігрувати за кордон, знайти там роботу, зазнали насильства, експлуатації чи отримати допомогу з інших актуальних для них питань, а й надали корисну інформацію самим студентам щодо проблем, які можуть виникнути у них під час війни.
Учасники активно спілкувалися, обговорювали і професійні та особисті питання та домовилися про подальшу співпрацю і обмін досвідом.
Щиро дякуємо організаторам за найдзвичайно інформативну зустіч! Особливо приємно і те, що студенти кафедри вже зараз є співробітниками фонду та мають можливість отримувати безцінний професійний досвід та практичні навички.