Планово-фінансовий відділ ЗУНУ

Кушнір Олексій Ростиславович

Посада: начальник планово-фінансового відділу

Контакти:
Адреса: вул. Львівська, 11 (центральний корпус)
Телефон: (0352) 51-75-68, вн. 11-172
Е-mail: o.kushnir@wunu.edu.ua

Планово-фінансовий відділ

Важливим структурним підрозділом у визначенні пріоритетних напрямів фінансово-економічної діяльності Західноукраїнського національного університету є планово-фінансовий відділ . Історія відділу бере свій початок у далекому 1980 році, коли було створено планово-фінансовий відділ, який очолив Михайло Степанович Коханюк.

У 1997 році в результаті реорганізації із планово-фінансового відділу було створено відділ прогнозування та маркетингу, який очолила випускниця університету Голоднюк Ольга Федорівна, яка керувала ним до 2007 року. За сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток матеріально-технічної, наукової бази університету Голоднюк О. Ф. була удостоєна звання "Відмінник освіти України".

Протягом 2007-2013 років керівництво відділом прогнозування та маркетингу було покладено на Лучку Андрія Васильовича, а з 2013 року відділ очолює також випускник ЗУНУ – Кушнір Олексій Ростиславович.

У грудні 2016 року наказом ректора відділ прогнозування та маркетингу було перейменовано у планово-фінансовий відділ.

Протягом всієї історії функціонування планово-фінансового відділу (відділу прогнозування та маркетингу) його функції змінювались. На сьогодні основними завданнями відділу є такі:

1) планування, організація та здійснення закупівель товарів, робіт і послуг;

2) калькуляція вартості платних послуг, які згідно з чинним законодавством України можуть надаватись університетом;

3) прогнозування показників фінансово-господарської діяльності університету;

4) обґрунтування економічної доцільності управлінських рішень і прогнозування їхніх наслідків для університету;

5) здійснення заходів щодо оптимізації структури університету.

На планово-фінансовий відділ покладено виконання таких функцій:

- організація і безпосереднє здійснює прогнозування основних економічних показників діяльності університету;

- планування, організація та проведення закупівлі товарів, робіт і послуг за державні кошти;

- підготовка та подання статистичної інформації, пов’язаної із проведенням процедур закупівель за державні кошти та із виконанням інших функції, віднесених до компетенції відділу;

- розроблення калькуляцій плати за навчання та вартості інших платних послуг, які надаються університетом;

- спільно з бухгалтерією організовувати та безпосередньо брати участь у розробці кошторису університету, бізнес-планів діяльності структурних підрозділів університету та подає їх на розгляд ректору університету;

- підготовка проектів рішень із питань, віднесених до його компетенції;

- здійснення необхідного контролю за виконанням прийнятих рішень з вище названих питань;

- проведення заходів по виявленню та реалізації потенційних можливостей університету з метою залучення додаткових доходів;

- виконання завдань ректорату університету щодо пошуку та мобілізації ресурсів, необхідних для належного матеріального забезпечення навчального та виробничого процесів.

Наші контакти:

Адреса: вул. Львівська, 11 (центральний корпус), каб. 1402
Телефон: (0352) 51-75-68, вн. 11-172

Персонал планово-фінансового відділу

Гречаник Діана Сергіївна

Посада: провідний фахівець з публічних закупівель

Телефон: (0352) 51-75-68, вн. 11-759
Е-mail: d.grechanyk@wunu.edu.ua