» » До ТНЕУ завітав Надзвичайний та Повноважний Посол Естонської Республіки в Україні

Дата: 22-02-2017, 14:39 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

22 лютого 2017 року до Тернопільського національного економічного університету з робочим візитом прибув Надзвичайний та Повноважний Посол Естонської Республіки в Україні Ґерт Антсу, а також проектний координатор з питань розвитку, співробітництва та гуманітарної допомоги Посольства Естонської Республіки в Україні Анастасія Михайлова.

Поважні гості зустрілися з ректором ТНЕУ, доктором економічних наук, професором А. І. Крисоватим, обговоривши співпрацю наукової спільноти України та Естонської Республіки й перспективи подальшої спільної роботи. Андрій Ігорович розповів про міжнародну діяльність нашого вищого навчального закладу, досягнення професорсько-викладацького колективу, молодіжні проекти та ініціативи.

Надзвичайний та Повноважний Посол Естонської Республіки в Україні Ґерт Антсу та проектний координатор з питань розвитку, співробітництва та гуманітарної допомоги Анастасія Михайлова взяли участь у засіданні Вченої ради Тернопільського національного економічного університету.