» » У ТНЕУ відбулося засідання Ради Західного наукового центру НАН України та МОН України

Дата: 13-10-2017, 16:01 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Тринадцятого жовтня на базі Тернопільського національного економічного університету відбулося виїзне засідання Ради Західного наукового центру НАН України та МОН України. Науковці спілкуватися стосовно проблем адміністративної реформи в Україні й пропонували шляхи їх вирішення.

«Радий вітати Вас у стінах нашого університету. Тема зустрічі є надзвичайно актуальною, адже Україна зараз перебуває на етапі реформування. Думаю, для того, щоб реформа стала успішною, насамперед, необхідно здійснити удосконалення українського законодавства, зокрема конститу­ційного, адміністративного і фінансового. Тому нашим сьогоднішнім завданням є проаналізувати етапи проведення адміністративного реформування в Україні та виокремити відповідні проблеми. Вважаю, що наукові розвідки з окресленої проблематики повинні спрямовуватися на детальне дослідження сучасного процесу адміністративного реформування», – звернувся до колег ректор ТНЕУ, доктор економічних наук, професор А.І. Крисоватий.

У роботі засідання взяли участь: В. Я. Брич – проректор з науково-педагогічної роботи (організаційні питання) ТНЕУ, Г. Л. Монастирський – проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародна діяльність) ТНЕУ, З.-М. В. Задорожний – проректор з наукової роботи ТНЕУ, директор бібліотеки ім. Л. Каніщенка ТНЕУ К. З. Возьний, завідувач відділу організації науково-дослідних робіт та маркетингу В. І. Письменний, завідувач кафедри обліку у державному секторі економіки та сфері послуг ТНЕУ д.е.н., професор М. Р. Лучко,  ректор Тернопільського національного технічного університету, доктор технічних наук, професор П. В. Ясній, заступник директора ДУ «Інститут регіональних досліджень ім. М. І. Долішнього НАН України» д.е.н., професор І. З. Сторонянська, проректор з наукової роботи Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя д.т.н., професор Р. М. Рогатинський.

Відповідно до програми засідання були заслухано доповіді на такі теми: «Досвід реалізації адміністративно-територіальної реформи в Тернопільській області: досягнення, проблеми та науковий супровід», «Об’єднання територіальних громад та проблеми бухгалтерського обліку в них», «Адміністративно-фінансова децентралізація та територіальний розвиток: нові тренди і виклики».

На завершення про результати виконання «Програми співробітництва Тернопільської обласної державної адміністрації, Тернопільської обласної ради, Західного наукового центру НАН України і МОН України» доповів проректор з наукової роботи Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя доктор технічних наук, професор Рогатинський Роман Михайлович.

Дякуємо науковцям за конструктивний діалог і сподіваємося на подальшу ефективну та дієву співпрацю.