» » Школа професійного розвитку «АКМЕ» – учасник семінару-тренінгу «Попередження насильства в учнівському колективі та сім’ї»

Дата: 24-11-2017, 11:43 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

22 листопада Тернопільським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за сприяння відділу освіти Тернопільської районної державної адміністрації в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» організовано семінар-тренінг «Попередження насильства в учнівському колективі та сім’ї».

Учасниками заходу стали представники освіти Тернопільського району: практичні психологи, соціальні педагоги та класні керівники загальноосвітніх шкіл, а також студенти Школи професійного розвитку для майбутніх психологів та соціальних працівників «Акме», що діє на юридичному факультеті ТНЕУ.

У ході семінару студенти мали можливість поспілкуватися та у тренінговій формі перейняти досвід практичної роботи від старших колег, обговорити шляхи запобігання насильству в учнівських колективах.

Для закріплення отриманих знань усі отримали інформаційні буклети.