» » Студентка ТНЕУ взяла участь у Німецько-Українській молодіжній партнерській конференції

Дата: 15-12-2017, 11:19 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Студентка групи ПРт-41 Коледжу економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ Тетяна Погріщук, що є делегатом від Молодіжного Націоналістичного Конгресу у відокремленому підрозділі Тернопільської Молодіжної Ради Національної Молодіжної Ради України взяла участь у Німецько-Українській молодіжній партнерській конференції, що тривала з 7 по 10 грудня 2017 р. у м. Берлін.

«Упродовж конференції учасники мали нагоду знайти собі партнера та напрацювати драфт для спільного проекту, дізнатися більше про молодіжну політику в Німеччині та Україні. Для проекту не менш важливим було дізнатися про можливості фінансування проектів і перспективи співробітництва між молодіжними організаціями Німеччини та України. Також ми мали нагоду прослухати лекції стосовно міжкультурного співробітництва, співробітництва та роботи Національних молодіжних рад Німеччини та України та можливостей розвитку співробітництва у сфері молодіжної політики між Німеччиною та Україною", – розповідає Тетяна.