» » Перше засідання Організаційного комітету та Виборчої комісії з проведення виборів ректора ТНЕУ

Дата: 1-02-2018, 09:05 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

31 січня відбулося перше засідання Організаційного комітету з проведення виборів ректора Тернопільського національного економічного університету.

Присутні ознайомилися з наказом №20-К/тр від 30 січня 2018 р. «Про організацію виборів ректора Тернопільського національного економічного університету», обрали голову організаційного комітету – М. І. Шинкарика, першого проектора ТНЕУ, заступника голови – Р. Ф. Бруханського, голову Професійної спілки працівників ТНЕУ, секретаря – О. Є. Гомотюк, завідувача кафедри документознавства, інформаційної діяльності та українознавства, розподілили обов'язки між членами комітету, затвердили графік роботи, обговорили питання щодо розробки Положень з регламентації порядку проведення виборів ректора ТНЕУ.

Також відбулося засідання Виборчої комісії з проведення виборів ректора ТНЕУ. Головою комісії обрано З.-М. В. Задорожного, проректора з наукової роботи ТНЕУ, заступником – О. М. Десятнюк, директора Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій ТНЕУ, секретарем – В. В. Фрончка, заступника начальника юридичного відділу ТНЕУ.