» » Вітаємо студентів ННІМЕВ з перемогою у І етапі Всеукраїнської олімпіади з «Міжнародної економіки» !

Дата: 5-02-2018, 09:33 | Автор:

1 лютого 2018 р. кафедрою міжнародної економіки Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б.Д.Гаврилишина ТНЕУ було проведено І-й етап Всеукраїнської олімпіади з "Міжнародної економіки”. В Олімпіаді приймали участь студенти 4-го курсу, які навчаються за цією освітньою програмою.
За підсумками Олімпіади І місце посіли двоє студентів – Салик Яна Богданівна (ст. гр. МЕЄЕ-41) та Слюсаревська Наталя Миколаївна (ст. гр. МЕЄЕ-41), ІІ місце – Вербовецька Вікторія Іванівна (ст. гр. МЕНМФ-41), ІІІ місце – Демчук Павло Олександрович (ст. гр. МЕНМФ-41)
Щиро вітаємо переможців, висловлюємо вдячність всім студентам та зичимо успіхів у ІІ етапі олімпіади, який відбудеться у м. Львові.
Фотозвіт: