» » Результати конкурсного відбору учасників міжнародної академічної мобільності Програми Європейського Союзу Еразмус+

Дата: 5-02-2018, 17:38 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Другого лютого відбулося засідання конкурсної комісії з відбору учасників міжнародної академічної мобільності Програми Європейського Союзу Еразмус+.

Під час засідання розглядалося питання відбору учасників з числа професорсько-викладацького колективу ТНЕУ для проходження стажування в Університеті прикладних наук Велика Горіца (Хорватія), Жешувському університеті (Польща), Технічному університеті Кошице (Словаччина). На 5 місць академічної мобільності претендувало 15 аплікантів.

За результатами конкурсного відбору до участі в міжнародній академічній мобільності Програми Європейського Союзу Еразмус+ , відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 579 від 12 серпня 2015 року «Про затвердження Положення про порядок реалізації права на академічну мобільність», регламенту напряму «КА1: Міжнародна мобільність» Програми ЄС Еразмус+, рекомендовано:

1. Університет прикладних наук Велика Горіца, Хорватія
Адаміва Олега Петровича, доцента кафедри економічної кібернетики та інформатики,
Пласконь Світлану Андріївну, доцента кафедри економіко-математичних методів;

2. Жешувський університет, Польща
Балянт Ганну Романівну, доцента кафедри банківської справи;

3. Технічний університет Кошице, Словаччина
Мельник Наталію Геннадіївну, доцента кафедри обліку в державному секторі економіки та сфері послуг,
Таранова Ігоря Михайловича, директора навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин імені Б.Д. Гаврилишина.