» » Студенти факультету фінансів побували на виробництві «Ватра-Schreder»

Студенти факультету фінансів побували на виробництві «Ватра-Schreder»

Дата: 12-04-2018, 19:40 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

12 квітня 2018 року студенти четвертого та п’ятого курсів факультету фінансів кафедри податків та фіскальної політики відвідали виробництво електричних ламп та освітлювального устаткування «Ватра-Schreder».

Підприємство є одним з найбільших у Європі та вже понад двадцять років виробляє обладнання для зовнішнього освітлення на своєму підприємстві в місті Тернополі. За ці роки вони встановили в Україні понад 500 000 вуличних світильників, зекономили сотні тисяч кіловат електроенергії щорічно та зберегли десятки тисяч гривень на обслуговуванні наших світильників.

Студенти висловлюють подяку Гуцул Інні Антоліївні за можливість побачити зсередини як функціонує потужне виробництво, а також працівнику компанії Дяченку Максиму за організацію цікавої екскурсії.