» » Вітаємо переможців конкурсу студентських робіт зі спеціальності «Управління персоналом і економіка праці»!

Дата: 18-04-2018, 18:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

16-17 квітня 2018 року на базі Тернопільського національного економічного університету відбулася підсумкова науково-практична конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Управління персоналом і економіка праці».

На підставі рецензій та оцінки наукових доповідей учасників науково-практичної конференції галузева конкурсна комісія визнала переможцями Конкурсу та нагородила дипломами: І ступеня – 5 наукових робіт, ІІ ступеня – 8 наукових робіт, ІІІ ступеня – 13 наукових робіт.

Щиро вітаємо усіх учасників ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Управління персоналом і економіка праці»!

Дипломи І ступеня

ГРАДОВИЙ ІГОР ВІКТОРОВИЧ , ШЕВЧУК ВЛАДИСЛАВ АНДРІЙОВИЧ
 (Науковий керівник: д.е.н., професор кафедри економіки підприємств Грішнова Олена Антонівна,   Київський національний університет імені Тараса Шевченка)

ХРУСТАЛЬОВА ЮЛІЯ  ВОЛОДИМИРІВНА