» » Вітаємо випускників юридичного факультету ТНЕУ з отриманням дипломів магістра!

Вітаємо випускників юридичного факультету ТНЕУ з отриманням дипломів магістра!

Дата: 27-04-2018, 12:54 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Прозорий квітневий ранок щедро розливався теплим сонячним промінням  над сакральною перлиною архітектури та історичним скарбом Тернопілля – Збаразьким замком, в мурах якого застигла давня історія. Здійснити подорож у цей мальовничий куточок України усю факультетську родину спонукало неабияке свято – урочисте вручення дипломів магістра випускникам.

Недарма для церемонії організатори обрали саме цю фамільну резиденцію князівського роду, яка вражає неймовірною шляхетністю та величчю. Усе тут немов повертає нас у часи далеких століть, зачаровує уяву і змушує затаїти подих перед неземною красою минулого, що постає у сьогоденні.

У святковий день вручення дипломів ця неприступна холодна фортеця з високими стінами і валами налилася теплотою трепетних сердець випускників та їх батьків, надихнулася інтелектуальною могутністю тих, хто своїми думками і мріями, прагненнями і перемогами, невгасимим запалом щирих душ творить майбутнє нашої історії!

У святковій церемонії взяв участь ректор ТНЕУ Крисоватий Андрій Ігорович, який, вітаючи присутніх, побажав молодим людям гордо нести звання випускника Тернопільського національного економічного університету, а отримані дипломи, запевнив, безперечно стануть для них запорукою досягнення вагомих успіхів. «Нехай ваші кроки будуть впевненими, мрії мають міцні крила, а серце залишається гарячим, бо ви – майбутнє нашої держави!»

Декан юридичного факультету Сергій Володимирович Банах побажав кожному реалізуватися в обраній професії, ніколи не зупинятися у осягненні нових горизонтів та щодня перевершувати самих себе.

З вітальними словами на урочистій церемонії вручення дипломів також виступили начальник Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області Едуард Станіславович Кольцов, голова апеляційного суду Тернопільської області Богдан Ориславович Гірський, директор Департаменту соціального захисту населення в Тернопільській області Вадим Андрійович Боярський, почесний доктор, професор Ягеллонського університету (Польща) та Оснабрюцького університету (Німеччина), член Польської кодифікаційної комісії приватного права  Фридерик Цолль, професор Люблінського католицького університету Івана Павла ІІ Ян Зімний (Польща), професор Батумського державного університету ім. Шота Руставелі Анзор Макхарадзе (Грузія).

У заході взяли участь завідувачі та викладачі кафедр юридичного факультету, а також запрошенні гості.

З теплими та проникливими словами до присутніх звернулися мама випускника Оксана Володимирівна Постнікова та випускниця Надія Ковтун.

Кращі магістри отримали подяки та подарунки від ректора за досягнення у навчанні, активну життєву позицію та збереження славних традицій університету.

Витончену аристократичну атмосферу свята створили талановиті учасниці тріо «Ренесанс». Студент юридичного факультету Владислав Вальків розчулив присутніх до сліз чуттєвим виконанням пісні «Мамо». Першокурсниця Олена Шведа запалила зал неймовірним вокалом англійською мовою.

Особливий настрій гостям свята подарували учасники Національного хору Грузії «Тбілісі», презентувавши глибинний колорит багатогранної та мальовничої Грузії із найсвіжішим гірським повітрям, найгарнішими заходами сонця, неперевершеною грузинською кухнею із насиченим різнобарв’ям аджарських страв, назви яких звучать як грузинська мелодія. Присутні майже реально відчули подих Кавказьких гір, їхні суворі гірські закони та звичаї. Грузини – дуже привітні та щирі  за своєю ментальністю. Їхнє вітання «ґамарджоба» означає «перемога», а якщо точніше – «перемоги вам». Адже для грузинів найголовніше – перемога над собою і свобода, про що вони зазначили у Книзі для почесних гостей юридичного факультету ТНЕУ.

Родзинкою святкового дійства стала присутність на заході справжніх лицарів Збаразького замку, які влаштували колоритні поєдинки на честь випускників.

Завершальним акордом церемонії був вальс, подарований талановитими студентами першого курсу юридичного факультету.

Після урочистостей на випускників та гостей чекав святковий фуршет, під час якого усі могли насолодитися класичною музикою та танцювальними композиціями.

Свято завершилося, і такі радісні, світлі та добрі моменти життя пролітають швидко, наче казкова жарптиця, яку щоразу намагаємось вхопити за хвіст, аби ще хоч на мить затримати цю довгождану мить довгоочікуваного щастя.

Та попереду у наших випускників ще багато радісних моментів, нових звершень, нових перемог та досягнень. Тож, нехай цей день – день, з якого для них розпочинається дорога в майбутнє доросле життя – символізує не тільки прагнення досягати нових життєвих вершин, а й  високий патріотизм, єдність духу та  відданість рідній Україні.

…Лагідні весняні промінці перепліталися із посмішками випускників юридичного факультету, адже відсьогодні вони – магістри – фахівці – молода  інтелектуальна еліта нашої країни – наша гордість!

Дорогі наші ЮФ-івці! Нехай ваші душі світяться молодечим запалом, думки будуть ясними, розум світлим, а мрії чітко сформованими! Йдіть за своїми мріями, вірте у свої сили! І поки є час, не сидіть в очікуванні життя. Живіть! По-справжньому!

До нових зустрічей та нових перемог!